ADOMO MOTOCIKLAI

Adomo motociklai - tai motociklų dirbtuvės, atsiradusios iš aistros motociklams. Čia restauruojami seni motociklai bei kuriami išskirtiniai custom motociklai. Aš, Adomas Benetis, dirbtuvių įkūrėjas, gimiau 1983 metų vasarą Palangoje. Visą mano paauglystę mane domino motociklai. Laikui bėgant aistra tik stiprėjo ir motociklų garaže darėsi vis daugiau. Deja, labai dažnai, norėdamas restauruoti savo seną motociklą, susidurdavau su meistrų nekompetencija, vėlavimu, nekokybiškai atliktais darbais. Visa tai mane paskatino daugelį dalykų išmokti pačiam ir įkurti motociklų remonto dirbtuves.

Adomo motociklai kaip dirbtuvės duris motociklistų bendruomenei atvėrė 2008 m. ir aš pradėjau savo veiklą kaip motociklų meistras ir motociklų restauratorius. Savo motociklų dirbtuvėse aš ne tik prižiūriu ir remontuoju motociklus, paruošiu juos sezonui ar techninei motociklų apžiūrai. Čia pagal kiekvieno kliento poreikius ir pasaulėžiūrą kuriami išskirtiniai custom motociklai. Taip pat čia antram gyvenimui prisikelia seni motociklai. Tokie, kokie išriedėjo per gamyklos vartus. Tokie motociklai džiugina ne tik jus, bet kelia sentimentus vyresniems žmonėms, o aplinkinius priverčia sustoti ir gerėtis. Senų motociklų restauracija - tai didžiausia mano aistra ir kertinis dirbtuvių pamatas.

Mano custom motociklų projektai (KAWASAKI KZ 440, HONDA CB 750) buvo įvertinti parodose ir puikavosi ant žurnalų viršelių. Aistra motociklams nesibaigia vien motociklų remontu. Žmonės mane žino ne tik kaip išskirtinių motociklų meistrą, kolekcininką ir restauratorių, bet ir 1000 km vilties sumanytoją. Galvoje visuomet turiu idėjų, ką aš galiu nuveikti motociklistų bendruomenėje bei esu atviras pasiūlymams.

UAB "Adomo motociklai"

El. paštas: info@adomomotociklai.lt

Telefonas: +370 637 06103

Adresas: Ganyklų g. 6, Palanga 00127, Lietuva

SEKITE MUS