MOTOCIKLŲ RESTAURACIJA

Motociklų restauracija -subtili tema. Daugelio svajonė yra senas motociklas. Tačiau norintys turėti seną, bet šviežiais dažais ir nauju chromu blizgantį motociklą, neabejotinai susidurs su motorestauracija.

Seni motociklai dažniausiai atitarnavę savo, kaip kasdienės transporto priemonės gyvenimą, savo liūdnas dienas leidžia apleisti malkinėse, sandėliukuose ar net metalo laužynuose. Jei pasiseka, senovinis motociklas papuola pas žmones, kuriuos domina senoviniai motociklai. Vienus iš jų domina Europos gamintojų vintažiniai motociklai, kitus seni rusiški motociklai.

Motociklų restauracija: kaip ji atliekama?

Senoviški motociklai - mes jiems neabejingi. Senų motociklų remontas ir motorestauravimas yra viena iš kertinių veiklų. Žinoma, motociklo restauravimas yra ilgas ir brangus procesas. Senas motociklas būna visiškai išardomas ir atliekama motociklo defektacija. Vėliau atliekamas motociklo nusmėliavimas ir padengimas antikoroziniu gruntu. Kadangi motociklai savo gyvenime būną matę visko, daugelį mazgų tenka tvarkyti iš pagrindų, užvirinamos ir pataisomos išplaktos tvirtinimo vietų skylės, suvirinami per laiką atsiradę įtrūkimai. Sukomplektuojamos trūkstamos detalės. Panaikinami laiko, bei žmogaus veiklos palikti pėdsakai. Tokiu būdu antikvarinis motociklas yra atstatomas į gamyklinę būseną. Kai motociklas pilnai sukomplektuotas, jis yra dar kartą išardomas ir jo detalės yra dažomos, chromuojamos, cinkuojamos. Galiausiai, vintažinis motociklas yra surenkamas toks, koks jis išriedėjo pro gamyklos vartus.
Tik toks motociklų restauravimas užtikrina, kad jūsų antikvarinis motociklas bus ne tik gražus, bet ir funkcionalus. Tai reiškia, kad senovinis motociklas prikeltas antram gyvenimui teiks begalinį džiaugsmą jums ir aplinkiniams. Ir mes galime padėti jums išpildyti svajonę. Motociklų restauracija - tai daugiau nei darbas, tai - begalinė aistra procesui, siekiant geriausio rezultato.

JAWA 360 1968 

JAWA 360 1970

JAWA 360 1972

IZH 350 1948

IZH 350 1947

UAB "Adomo motociklai"

El. paštas: info@adomomotociklai.lt

Telefonas: +370 637 06103

Adresas: Ganyklų g. 6, Palanga 00127, Lietuva

SEKITE MUS